SU GELECEKTİR

OYUN PROGRAMI
VİDEO - SU GELECEKTİR

KÜNYE
YAZAN
NEDİM SABAN
YÖNETMEN
NEDİM SABAN
MÜZİK
MURAT BAVLİ
OYUNCULAR
OYUNUN KONUSU

Geberit, yaşam kaynağımız olan suyu ve su kaynaklarımızı gelecek nesillere aktarmanın önemine dikkat çekiyor. Sürdürülebilir çevre bilinci ve su tasarrufu konusunda tüm hedef kitleye ve dolayısı ile Türkiye'ye katkı sağlamayı sosyal sorumluluğu olarak kabul ediyor. Bu bilinç ile <> tiyatro oyunu ile kurumsal sosyal sorumluluk projesini uygulamaya sokan Geberit, 2013 yılından beri özellikle su tasarrufu konusunda çocukların eğitimine odaklanıyor.

 

9-12 yaş arası çocuklara ulaşmayı hedefleyen proje çocuklara,suyunönemini anlatıyor. Özellikle mutfak ve banyolarda boşa kullanılan suyun gelecekte olumsuz sonuçlara yol açabileceğini konu edinen tiyatro, su kaynaklarının korunması ve hijyen konusunda da önemli bilgiler veriyor.

Amacımız : Yeryüzündeki yaşamın devamlılığını sağlayan ve hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz Suyun tasarruflu kullanılarak gelecek nesillerin susuzluk tehlikesiyle karşılaşmasınıönlemek ve sorumluluk sahibi bir neslin yetişmesine katkı sağlamak.

Hedefimiz: Yetişen yeni neslin, suyu bilinçli kullanmaya teşvik edilmesini sağlamak amacıyla çocukların ve gençlerin bilinçlendirilmesini ve bu bilincin topluma yayılmasını sağlamak.

Proje Destekçimiz; Milli Eğitim Bakanlığı

Nasıl İlerliyoruz ?
Milli Eğitim Bakanlığı ile koordineli çalışarak, Ataşehir'de seçilecek bir pilot okulda çocuklara Nedim Saban ve ekibi ile birlikte ilkokulöğrencilerine yönelik tiyatro oyunu sergilenecek.

Proje İçeriği
Proje, uzun vadede çocukların yanı sıra onların aracılığı ile ailelerinin ve arkadaşlarının da hayatlarında yer edinebilmeyi amaçlıyor. Proje kapsamında Geberit çalışanlarının yürüttüğü gönüllü çalışmalar başta olmak üzere, ilköğretim okullarında yüz yüze eğitimler, kitaplar ve broşürler, sosyal medyada farkındalık yaratma çalışmaları ile proje en az 5 yıl boyunca devam edecek.

Tiyatro oyunu Nedim Saban ve ekibinin (TiyatroKare)
tarafından sergilenecek.
Oyun süresi 30 dakika olacak.
Oyun bitimi sonrasında çocuklara suyun önemi,çevre
ve su tasarrufunu anlatan ''SU'' kitabı hediye edilecektir.
Okula suyu dikkatli kullanmaya yönelik brandingler yapılacak.

ÖDÜLLER
NE DEDİLER
BASINDA SU GELECEKTİR

Geberit, Dünya Su Günü’ nde ''Su Gelecektir'' Dedi

Haberi Gör
7000 çocuk suyu verimli kullanmayı öğrendi.

Haberi Gör
Yeni Yılı Hastanede Karşılayacak Miniklere Moral Tiyatrosu

Haberi Gör

 info@tiyatrokare.com

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul