ŞEN MAKAS

OYUN PROGRAMI
VİDEO - ŞEN MAKAS


KÜNYE
YAZAN
PAUL PORTNER
UYARLAYAN
ÖZGÜR YETKİNOĞLU
YRD. YÖNETMEN
EBRU SAÇAR AKTAÇ
REJİ ASİSTANLARI
ERDİNÇ DOĞANCI, ÖZÜM ERDİL
DEKOR TASARIM
ANIL ATEŞ IŞIK
IŞIK TASARIM
MUSTAFA BAL
KOSTÜM TASARIM
GÜNNUR ÇARAS
VİDEO MAPPİNG
CAN AKYÜREK
AFİŞ FOTOĞRAFI
EREN YİĞİT
KLİP YÖNETMENİ
MERT ÖZKAN
MÜZİK
ÇAĞATAY KEHRİBAR, BÜLENT GÜVEN
YÖNETEN
NEDİM SABAN
OYUNCULAR
MELEK BAYKAL
BÜLENT SEYRAN
JESS MOLHO
MÜGE KEMENT
ÖZGÜR YETKİNOĞLU
CEM GÜLER
OYUNUN KONUSU

DÜNYA REKORTMENİ İNTERAKTİF KOMEDİ OYUNU ŞEN MAKAS YENİDEN SAHNEDE!

Tiyatrokare’nin yeni oyunu ‘Şen Makas’, Şubat ayında sahnelendiği ilk günden bu yana gişe rekorları kırıyor. Amerikan Tiyatro Tarihi’nin en uzun süreli oynanan oyunu olarak Guinness Rekorlar kitabına girmeyi başaran ‘Şen Makas ‘, Boston’da 1979 yılından bu yana aralıksız seyirciyle buluşuyor.

 

SEYİRCİLER OYUNA DAHİL OLUYOR, FİNAL HEP DEĞİŞİYOR

‘Charlie Chaplin Komedi Ödülü’ sahibi olan oyunda,seyirciler de oyuna dahil oluyor ve bir kuaför salonundaki katili, oyunculara sorular yönelterek belirliyor. Oyunun finali her defasında seyircinin isteğine göre değişiyor. Seyirci bazen oynuyor, bazen sorgu yaparak, bazen oy vererek katılıyor ama hep katıla katıla gülüyor.


OYUNU NEDİM SABAN YÖNETİYOR

ABD’nin yanı sıra dünyanın tüm ülkelerinde seyirciyle buluşan ‘Şen Makas’, 1997 yılında yine Tiyatrokare tarafından büyük başarıyla sahnelenmiş ve gişe rekorları kırmıştı. Nedim Saban’ın yönettiği oyunun güncellenen halinde hayatımızda önemli bir yer kaplayan sosyal medya gerçekliği daha fazla öne çıkarılıyor.


MELEK BAYKAL OYUNDA ŞEN BİR DUL KADINI CANLANDIRIYOR

Bu interaktif komedide Melek Baykal, şen bir dul kadını oynuyor. Seyirci Melek Baykal’ın yanısıra, Veysel Diker, Müge Kement, Cem Güler’i sorgulayarak suçluyu bulmaya çalışıyor. Ünlü sunucu Jess Molho’dan da yardım alarak çözülen cinayetin komiseri ise Özgür Yetkinoğlu.
Paul Portner’in yazdığı, Nedim Saban’ın yönettiği komedinin yardımcı yönetmeni Ebru Saçar Aktaş. Dekor Anıl Ateş Işık, Kostüm Günnur Çaras, Işık Mustafa Bal, Müzik Çağatay Kerhibar ve Bülent Güven, koreografi Ayşegül Sünnetçioğlu’na ait. Oyunun ana sponsoru Schwarzkopf Professional.


CEP TELEFONLARI OYUN BOYUNCA AÇIK KALIYOR

Cep telefonlarının açık kaldığı ‘Şen Makas’ oyununun finalinde web sitemiz üzerinden oylama yapılacak ve seyircinin verdiği karara göre oyunun finali oynanacaktır.

 

ÖDÜLLER
NE DEDİLER


info@tiyatrokare.com

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85

Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul