ÇELİK MANOLYALAR

OYUN PROGRAMI
VİDEO - ÇELİK MANOLYALAR

KÜNYE
YAZAN
ROBERT HARLİNG
UYARLAYAN VE YÖNETEN
MEHMET ERGEN
DEKOR
MERVE BENİCE
KOSTÜM
SADIK KIZILAĞAÇ
OYUNCULAR
OYA İNCİ
NİLAY DURU
SUZAN AKSOY
DİCLE ALKAN
ŞENAY GÜRLER
SUNA KESKİN
OYUNUN KONUSU

Çelik Manolyalar, bir kuaför salonunda, hayata direnen kadınların mücadelesini anlatıyor. Aslında çelik yüreklerle savaşırken, manolya gibi solan bu kadınlar dış görünüşlerinde hiçbir şeye aldırmıyor gibi görünüp, düğün hazırlığı yaparlarken, içlerinde hastalık, ölüm, yaşam mücadelesi vermektedirler.

Hepsi kendilerine sırt çeviren hayat arkadaşlarına rağmen dik durabilen, çocuklarını topluma kazandırmaya çalışan kazandıran kadınların öyküsünü anlatan oyunun sadece kadınlara değil, kadınları seven erkeklere de anlatacak çok sözü var.

Robert Harling`in kaleme aldığı ödüllü oyun, Tiyatrokare`nin 19. mevsiminde Mehmet Ergen tarafından yönetildi. Julia Roberts, Dolly Parton, Sally Field, Olympia Dukakis, Shirley Maclaine gibi starların oynadığı ve çok sevilen bir film olarak sinema tarihine geçen "Çelik Manolyalar" da; daha önce sinemada Julia Roberts`ın oynadığı rolü, bu kez konservatuarı birincilikle bitiren Nilay Duru oynuyor.

ÖDÜLLER
NE DEDİLER
BASINDA ÇELİK MANOLYALARinfo@tiyatrokare.com

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul