SUNA KESKİN ve MELEK BAYKAL'A ONUR ÖDÜLÜ
SUNA KESKİN ve MELEK BAYKAL'A ONUR ÖDÜLÜ
Kartal Belediyesi, "Dünya Tiyatrolar Günü" kutlamaları kapsamında sahnelenen “Ahududu” oyununa ev sahipliği yaptı. Sanatçı Suna Keskin ve Melek Baykal’a onur ödülü takdim edildi.
26 Ekim 2017 Perşembe 11:20
Kartal Belediyesi, "Dünya Tiyatrolar Günü" kutlamaları kapsamında sahnelenen “Ahududu” oyununa ev sahipliği yaptı. Sanatçı Suna Keskin ve Melek Baykal’a onur ödülü takdim edildi. Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan programda Joseph Kesselring’in yazdığı ve Nedim Saban’ın yönettiği “Ahududu” adlı oyun, Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde sahnelendi. İnsanları huzura kavuşturmak, yalnızlıklarından kurtarmak için zehirleyen Müşfike ile Mürşide ve onların çevresindekilerin hikâyesini anlatan oyunun kadrosunda; Suna Keskin, Melek Baykal, Nedim Saban, Cem Güler, Halim Ercan, Dicle Alkan, Birol Engeler, Özgür Yetkinoğlu ve Bülent Seyran yer aldı. Oyuna yoğun ilgi gösteren Kartallılar, dünyanın en çok oynanan komedilerinden biri olarak tarihe geçen ‘Ahududu’ oyununa yoğun ilgi gösterdi. Gecenin sonunda Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, oyunculara teşekkür ederek oyuncular adına Nedim Saban’a plaket takdim etti. Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında her yıl verilen "Onur Ödülü", tiyatronun duayenleri Suna Keskin ve Melek Baykal’a takdim edildi. Oyuncuların Dünya Tiyatrolar Günü’nü kutlayan Başkan Öz, “Tiyatro, insanı düşündüren bir şey. Tiyatro, sadece ufak bir mesajla da ne demek istediğini anlatır. Kısa bir süre sonra Türkiye daha özgür, sanata daha yatkın bir yola girecek inşallah. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum” dedi. Onur Ödülü’nü alan Melek Baykal ve Suna Keskin, Başkan Öz’e teşekkür ederek gelecek güzel aydınlık günler temennisinde bulundu.


info@tiyatrokare.com

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul