Oyuncular, Yazarlar için Deneyim Paylaşımı WORKSHOP

Tiyatrokare ve Why Not Theatre'ın 2019'da, Türk/Kanada ortak yapımı olarak, Kanada'da ortak sergileyeceği bir oyunun ön hazırlığı için bir workshop yapılacaktır. 

Oyuncular ve yazarların, “ÇAĞDAŞ TÜRKiYE VE TÜRK TİYATROSU ” ile ilgili yaşanmışlıklarını, kendi seçtikleri  tiyatro metinlerinden parçalar, şiirler, öyküler, gazete haberleri, fotoğraflar, karikatürler, müzik parçalarıyla aktarabilecekleri çalışmanın amacı,  Yazar, Yönetmen Guillermo Verdecchia ile deneyim paylaşımıdır.

Toronto Üniversitesi Profesörlerinden yazar, yönetmen, dramaturg Guillermo Verdecchia, çok kültürlülük üzerine yaptığı araştırmalar ve yazdığı oyunlarla prestijli ödüller kazandı ve uluslararası festivallere katıldı.

Guillermo Verdecchia   Why Not Theatre için yeni projesinde  Tiyatrokare'den Nedim Saban ile işbirliği yapıyor.

Projenin ilk ayağı Kasım Ayında İstanbul'da gerçekleştirilecek. Daha sonra çeşitli uluslar arası festivallerde geliştirilerek, Toronto'da seyirciyle buluşacak.

İlgilenen, 18/50 yaş arası katılımcıların tercihen İngilizce veya Fransızca bilmeleri, tiyatro ya da farklı sanat disiplinlerinde eğitim yapmış ya da yapıyor olmaları ve  workshop için gerekli malzemeyi seçtikten sonra, özgeçmişlerini içeren  mail yoluyla ön  başvuru yapmaları gerekmektedir.
 

Başvuru: info@tiyatrokare.com.tr

 

Workshop Tarihleri:

12 Kasım Pazar  13.00/18.00  ve

18 Kasım Cumartesi 13.00/18.00 

 

Yer: Salt Galata

 

Bilgi: (212) 2434485

Çalışma Ücretsizdir.info@tiyatrokare.com

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul