Kadıköy Belediyesi ile ilgili DUYURU !
Kadıköy Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından 29 Eylül 2021 tarihli Selamiçeşme Özgürlük Parkı Ağaçlar Ayakta Ölür oyunumuzun kaldırıldığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Hiçbir yasal dayanağı olmayan bu fesih girişimini kınıyoruz. Sözkonusu fesih için yaratılmaya çalışılan gerekçenin kişisel husumet ve kinden kaynaklandığı, bilet satışı kontrolümüzde kurallara uygun olarak yapılmış sözkonusu etkinliğimizde görevli belediye personelinin görev ihmali yaptığı, ayrıca aynı tarihlerde diğer  belediye etkinliklerinde sosyal mesafe kurallarına uyulmadığını üzülerek bildiririz.
  
 Hakkımızı aramak için yasal yollara başvurduk.

Dünyada yerel yönetimler ve kamu kurumları, Covid salgını sonrasında yara almış sanat kurumlarına sağlanabilecek farklı destekleri tartışırken, sanatçılarla  hiçbir diyalog kurmadan, sanatı güdümlemeye çalışan bu  yasakçı zihniyeti kınıyoruz.Kadıköy Belediyesi, sadece  30 yıllık Tiyatrokare'ye değil, tüm tiyatro dünyasına ve tiyatroseverlere bir ceza vermiştir. Bu yanlış uygulama tarihe kara bir leke olarak geçecektir.

Bilet iadesi tüm satış kanallarımızdan yapılmıştır. Kadıköylüler Ağaçlar Ayakta Ölür'ü izlemek isterlerse, 7 Ekim'de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde özlem giderebiliriz.

Tiyatrokare'de 4 farklı oyunda yer alan
50 oyuncu, tasarımcı, teknik personel, idari kadro adına
Nedim Saban, Tiyatrocu  


info@tiyatrokare.com

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85

Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul